İptal, İade, Değişim
Kesim yapılan ürünler: Kaymaz jel halılar, Kesme Yolluklar ve cami halıları gibi kesim yapılarak tarafınıza teslim edilen ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Bu ürünlerde bulunan ebatlar en çok tercih edilen ebatlara göre öntanımlı girilmiştir. Herhangi bir standart ölçü bulunmamaktadır.

Mazeretsiz iade ve ürün değişimleri:
İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, ürün üzerinde bulunan etiketi kopmamış, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.İade edilecek ürün Kargo şirketine Faturası ile Teslim edilmelidir. Faturası bulunmayan hiç bir ürün iade alınmamaktadır. 14 gün boyunca ürünü istediğiniz zaman değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Ürün bedeli Ödeme yönteminiz ile aynı yoldan size iade edilir ya da  yerine ürün bedeli kadar internetinhalicisi alışveriş çeki alabilirsiniz.

Ayıplı ürünler: Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünün ayıplı olduğu kararı halımızı bize tekrar gönderilmesi halinde uzman ekibimiz tarafından verilmektedir. Bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. Garanti süresi içerisinde karşılaştığınız problemler için 444 32 65 numaralı telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz.